A MRL Salgótarjáni Alapszervezet önkéntesei hatodik éve készítenek  „szeretetcsomagokat a Szent Lázár Megyei Kórház Onkológia-Hospice és Sztroke Osztály fekvő és járó betegeinek és az osztályok  munkatársainak.

A József Attila Művelődési Központ Klubtermében 2022. november 22-én délután gyűltek össze, hogy elkészítsék, díszítsék az ajándékokat. A díszes tasakokba tea, kávé, Béres csepp, csoki, puszedli, mécses, karácsonyfadísz és jó kívánságokat tartalmazó képeslap is került. Az önkéntesek örömmel és nagy  szeretettel készítették a csomagokat.

A csomagok személyes átadására Mikuláskor kerül sor a Szent Lázár Megyei Kórház Onkológiai és Hospice osztályán.

 

 

Kapcsolódó bejegyzések

Alapszervezetek

GyöngyöM Rózsaszentmártonban

A MRL Rózsaszentmártoni Alapszervezete az idén is csatlakozott a “Mályvavirág Alapítvány” felhívásához. A településünkön élő felnőttek figyelmét hívtuk fel arra, hogy az időben felismert méhnyakrák életet ment. Önkénteseink szórólapokat osztottak, melyet gyöngyfűzéssel kapcsoltak össze. Védőnőnk Olvass tovább...

Alapszervezetek

Egészséges táplálkozásra nevelés

A Kerekharaszti Alapszervezet beszámolója Óvodánkban nagy hangsúlyt fektetnek az egészséges életmódra. hiszen már kora gyermekkorban is fontos az egészség tudatos táplálkozás. Alapszervezetünk az idén is sok-sok gyümölccsel próbál hozzájárulni a gyermekek egészségének megőrzéséhez ebben a Olvass tovább...