A Siófoki Alapszervezet idén is nagy sikerű buszos kirándulást szervezett tagjai részére

Első állomásunk Tata volt, ahol megtekintettük a Várat, vonatoztunk a tatai Öreg Tó körül, városnéző körúton vettünk részt, finomat ebédeltünk az Öreg Halász Étteremben. Ebéd után az Arborétumban tettünk nagyon hasznos sétát, felkészült idegenvezetőnknek köszönhetően.  Hazaindulás előtt a városban az éppen akkor megrendezett vásárt, illetve katona zenekari bemutatót is élvezhettünk.

Hazafelé Tatabánya felé tettünk kis kitérőt, ahol a Turul szobornál megcsodáltuk a gyönyörű panorámát.

Visszautunkon pedig lehetőségünk volt megnézni a felcsúti Pancho Arénát.

Fontos, hogy mindenki remekül érezte magát, s nagyon elégedett volt a kirándulás szervezésével.

Csohánné dr. Kovács Anna
elnök

Kategóriák: Egyéb

Kapcsolódó bejegyzések

Egyéb

Három éves az Újjászületés Rehabilitációs Táncklub

A gyógyult és gyógyuló mellrákos hölgyek rehabilitációs táncklubja harmadik éves születésnapi gálaestjét tartotta a XVII. kerületi Vigyázó Sándor Művelődési Házban.

Egyéb

Üdvözlet Salgótarjánból

Meggyógyultam, itt vagyok, nézzétek, milyen szép új hajam nőtt!

Egyéb

Hegyvidéki Alapszervezet „E” klub találkozója

2013 októberének harmadik szerdáján, 16-án, délután 3 órakor lesz a Szent János Kórház Auditóriumában (előadótermében) a következő találkozó. Téma: az Avemar