A Gyöngyösi Alapszervezet beszámolója

A „10 Ezer Lépés Program” keretén belül 2022. június 20-án Rozványi Balázs a Magyar Rákellenes Liga elnöke és felesége Winkler Violetta irodavezető országjáró kerékpártúrát tettek érintve az útvonalukba eső MRL alapszervezeteit. Városunkba 2022. június 20-án 15.30 óra körül érkeztek a Gyöngyösi Állatkerthez. Fogadásukra kerékpáros összejövetelt szerveztünk, ahol részt vettek a Mátra Biker Sport Club képviselői is. Innen egyenesen a Fő térre kerekeztek a résztvevők, s itt várták a csapatot alapszervezetünk azon tagjai is, akiknek nem volt lehetőségük kerékpározni.

Kárpáti István, Gyöngyös Város alpolgármestere üdvözlő beszéde, valamint Rozványi Balázs elnök úr köszöntője után Nagyné Tóth Márta a gyöngyösi Bugát Pál Kórház gyógytornásza egy kis közös mozgásra, tornára buzdította a közönséget. A rendezvényt a városunk televíziója, a Gyöngyös TV is figyelemmel kísérte.

Mindeközben Gyöngyössolymoson szorgos kezek főzték a bográcsgulyást tagtársaink, a Hevesi házaspár kertjében, ahol egy ünnepi estebéddel összekötött beszélgetéssel folytatódott a program és meglepetésül Asztalos Miklós, Gyöngyössolymos polgármestere is üdvözölte Elnök urat és feleségét, valamint a megjelent tagjainkat.

Másnap reggel Elnök úrék Berekfürdőre folytatták útjukat. Reméljük, sikeresen fejeződött be a kerékpáros országjárásuk és úgy sikerült, ahogyan tervezték.

Tóth Lászlóné
MRL Gyöngyösi Alapszervezet elnöke

 

Kapcsolódó bejegyzések

Alapszervezetek

Miskolci programajánló

Szeretettel meghívjuk tagjainkat és az érdeklődőket a Magyar Rákellenes Liga Miskolci foglalkozásaira, rendezvényeire Időpont: 2017. november 2. (csütörtök) 11.30 óra Helyszín: Miskolci temetők Téma: Közös gyertyagyújtás – elhunyt tagtársainkra emlékezünk         Időpont: 2017. Olvass tovább...

Alapszervezetek

Borsodnádasd is csatlakozott a kilométer gyűjtéshez

Elkezdtük gyűjteni a kilométereket! A hét eleji mínuszok után – március 21-én – ragyogó napsütésben indultunk szombat délutáni sétánkra. Jelszavunk: Cél az Öko Park volt – magas hegyen fölfelé – de leküzdöttük az akadályokat. Jó Olvass tovább...

Alapszervezetek

Salgótarjáni Alapszervezet decemberi programajánló

2017.12.05. Mikulás a kórházban Ajándékcsomagok osztása az Onkológián Helyszín: Szent Lázár Megyei Kórház 10. óra  2017.12.06. „Az egészségért a természet erejével” Mikulás napi Nordic walking Félegyházi Évivel Találkozó 10 órakor a Tó strand busz végállomáson Olvass tovább...