A Gyöngyösi Alapszervezet beszámolója

A „10 Ezer Lépés Program” keretén belül 2022. június 20-án Rozványi Balázs a Magyar Rákellenes Liga elnöke és felesége Winkler Violetta irodavezető országjáró kerékpártúrát tettek érintve az útvonalukba eső MRL alapszervezeteit. Városunkba 2022. június 20-án 15.30 óra körül érkeztek a Gyöngyösi Állatkerthez. Fogadásukra kerékpáros összejövetelt szerveztünk, ahol részt vettek a Mátra Biker Sport Club képviselői is. Innen egyenesen a Fő térre kerekeztek a résztvevők, s itt várták a csapatot alapszervezetünk azon tagjai is, akiknek nem volt lehetőségük kerékpározni.

Kárpáti István, Gyöngyös Város alpolgármestere üdvözlő beszéde, valamint Rozványi Balázs elnök úr köszöntője után Nagyné Tóth Márta a gyöngyösi Bugát Pál Kórház gyógytornásza egy kis közös mozgásra, tornára buzdította a közönséget. A rendezvényt a városunk televíziója, a Gyöngyös TV is figyelemmel kísérte.

Mindeközben Gyöngyössolymoson szorgos kezek főzték a bográcsgulyást tagtársaink, a Hevesi házaspár kertjében, ahol egy ünnepi estebéddel összekötött beszélgetéssel folytatódott a program és meglepetésül Asztalos Miklós, Gyöngyössolymos polgármestere is üdvözölte Elnök urat és feleségét, valamint a megjelent tagjainkat.

Másnap reggel Elnök úrék Berekfürdőre folytatták útjukat. Reméljük, sikeresen fejeződött be a kerékpáros országjárásuk és úgy sikerült, ahogyan tervezték.

Tóth Lászlóné
MRL Gyöngyösi Alapszervezet elnöke

 

Kapcsolódó bejegyzések

Mozgás

Táncolj, mozdulj az egészségedért!

Tartja: Szabó Kriszta testnevelő tanár, mozgásfejlesztő Téma: Beszélgetés a mozgás és az egészség viszonyáról, majd egy kis gyakorlás: zumba, chikung és légző-jóga ízelítő Időpont: június 26.(hétfő) 16 óra Helyszín: Országos Onkológiai Intézet Tükörterem, XII. Bp., Kék Golyó Olvass tovább...

Alapszervezetek

A hatvani Naplemente Nyugdíjas Klub fennállásának 30. évfordulója

A Magyar Rákellenes Liga Hatvani Alapszervezet és Segítő Szolgálat elnöke is meghívást kapott e jeles napra, 2017. augusztus 23-ára! A Naplemente Nyugdíjas Klub fennállásának 30. évfordulóját egy nagyszabású rendezvénnyel ünnepelte meg. Az eseményre számos heves megyei Olvass tovább...

Alapszervezetek

Ne gyújts rá! – Füstmentes Világnap Debrecenben, a Fórumban

A Füstmentes Világnapon 2015. november 19-én a Magyar Rákellenes Liga Debreceni Alapszervezete, a Kortársak az Egészséges Fiatalokért Egyesülete, a Debreceni Orvostanhallgatók Egyesülete és az Ökomenikus Segélyszervezet egészségdélutánt szervezett a Fórumban. Évek óta arra kérik a Olvass tovább...