2022-ben harmadik alkalommal szervezi meg a Magyar Rákellenes Liga az Örökmozgók Hetét, ezen belül az Örökmozgó Kerékpáros Országjárást.

Hatvanba június 19-én délután érkezett meg Rozványi Balázs elnök úr és felesége Winkler Violetta. Közel harminc lelkes kerékpáros várta őket Horváth Richárd polgármester úr vezetésével.

Első útunk városunk szép kis tavához vezetett, ahol megpihentünk, majd folytattuk utunkat a Grassalkovich Művelődési Házba, ahol  frissítővel, finom sütikkel, kávéval várták a csapatot. Sokan, akik nem tudnak kerékpározni, elsétáltak a művelődési házba, hogy ők is találkozzanak elnök úrral.

Fáradalmainkat kipihenve közös ülőtornával fejeztük be ezt a szép délutánt.

39 fő vett rész a programon.

Lazányi Jánosné
az Alapszervezet elnöke

Támogatók: Hatvan Város Önkormányzata, Albert Schweitzer Kórház, Markovits Kálmán Uszoda és Strandfürdő, Hatvan Tv, Hatvani Hírlap Zombori Kft. Hatvani Karitatív Összefogás, Hatvani Nőegylet

Kapcsolódó bejegyzések

Alapszervezetek

Mikulás napi nordikolás

A Magyar Rákellenes Liga Salgótarjáni Alapszervezete és a Tarjáni Szabadidősport Egyesület Mikulás napi programot szervezett 2021. december 8-án Eresztvényben a Látogatóközpontban, 10 órára. A program szikrázó napsütésben, ropogó hóban, a gyönyörű természeti környezetben  a „szaloncukros” Olvass tovább...

Alapszervezetek

Megalakult az Ecsédi Alapszervezet

Az Ecsédi Alapszervezet 2018. április 26-án alakult meg 27 taggal. Az első klubnapon 5 fővel emelkedett tagságunk, jelenleg 32 fővel vagyunk jelen az alapszervezetben. Célkitűzéseink: Községünkben minden érdeklődő számára összejövetelek, klubnapok, illetve egyedi rendezvények formájában Olvass tovább...