A Kerekharaszti Alapszervezet Foci tornászai a heti rendszeres mérkőzéseik mellett az idén április 27-én egy nagyon jól sikerült Tavaszi labdarúgó kupát rendeztek a helyi műfüves pályán.

Délelőtt a gyerekek mérhették össze ügyességüket, délután pedig a felnőtt csapatok mérkőztek meg egymással. A zord idő ellenére is nagyon lelkesek voltak a csapatok és a kilátogató szurkolók.

Az érmeket és a kupákat a helyi sport egyesület biztosította, a mérkőzések végén pedig a helyi polgárőrök által készített finom marhagulyást kóstolhatta meg minden résztvevő. Egy nagyon jókedvű és sikeres napot töltöttünk el, aminek szeretnénk a jövőben hagyományt teremteni.